top of page
IMG_4355.JPG

Uluslararası Cilt ve Güzellik Uzmanı Kimya Mühendisi Şems Arslan, akademik tahsilinin ardından aileden gelen tıbbi bilgisi, doğallığa olan merakı ve ilgisi onu kendi formülleri ile ürettiği markasını çıkarmaya yönelmiştir.

Kendi kliniğinde ürünleriyle ve özel tarifleriyle cilt ve saçlarına uygulama yaptığı danışanlarına umut olan Uzm.Şems Arslan, sayısız memnuniyet ile oluşan talep sonucunda, ekolojik vegan ürünleriyle tüm Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'da da pazar payı oluşturmuştur. 

2006'dan bu yana büyük beğeni gören ürün yelpazesi, Kimyager olması nedeniyle profesyonel laboratuvarlarda ürünler üretmektedir. Ürünlerin ilhamını Türkiye ve Dünya'yı karış karış gezerek binlerce danışana  bizzat kendisinin tek tek yaptığı analizler sonucunda ihtiyaçlardan almıştır. 

2007'den bu yana Türkiye'nin önde gelen TV kanallarında yüzlerce sağlık programları yaparak dar gelirli bütçelere verdiği ekonomik tariflerle geniş kitlelere ulaşarak çıktığı programlar reyting ve izlenme rekorları kırmıştır. Bugün de Televizyon kanallarında bu konuyu işleyen ve doğal bakımı sevdiren ilk ve tek Uzmanlardan biridir. 

Seminerlere fuar ve etkinliklere, açılışlara katılarak bilgi ve tecrübesini aktarmaktan mutluluk duymaktadır ve kadın girişimci olarak kadınlara her zaman destek olan Şems Arslan, yüzlerce kadına iş imkanı sağlayarak aile ekonomisine katkısıyla, kadının iş hayatında öne çıkmasına destek oluşmuştur. 

İstanbul / Bebek kendi kliniğinde özel bakım uygulamalarının yanı sıra, piyasaya kaliteli yetkin Güzellik Uzmanlarının yetişmesi için de eğitim vermektedir. 

bottom of page