Buradasınız:  Ev  /   Yapılan İşlemler

Yapılan İşlemler

Yapılan İşlemler

Cilt Bakımı

Cilt bakımlarının tamamını Uzm. Şems Arslan tarafından yapılmaktadır.

Her Cilde Uygun Cilt Bakımları

  • Ameliyatsız Yüz Germe  

Yan etkisi olmayan, 45-60 dk içerisinde kişiye uygun, iyileşme süresi gerektirmeyen,masaj yöntemi olarak öne çıkarken diğer uygulamalara göre daha uzun ve  net etkisi görünen, ilk seansla faydasını görebileceğiniz Şems Arslan tarafından yapılan yoğun Ayurvedik bakımdır. Herhangi bir alet kullanılmıyor. Yan etkisi görünmüyor.İşleme başlamadan önce cilt analizi yapılmaktadır.  

  • Cilt Renginin Açılması

IMG_0648

Cilt renginin açılması, güneş ve hamilelik lekelerinin giderilmesinde öncelikle doğal arındırma-peeling yapılması şarttır. Doğal peelingler ciltte incelme yapmaz,sadece derinin üst tabakasını uzaklaştırır.  İlk seansla hemen  cilt rengin açılmasının mutlulugunu yaşıyorsunuz.     Yogun koyu lekeler bir kaç seansla tamamen yok olmaktadır. Bu muhteşem, aletsiz  dogal peeling sonrası kırışıklıkları da bir  miktar azalma görünüyor.  Kesinlikle kızarma, kabuklanma, tahriş  söz konusu değil.    İşlemden sonuç almak için ayda 2 kez olmak üzere 6-10 seans tekrarlanmalıdır. Uygulama yaklaşık 1 saat sürer.Dogru ürünler seçerek evde  bakımınıza devam edebilirsiniz.. İşlem sonrası  hemen günlük hayata dönebilirsiniz.

  • Sivilce ve Akne Terapisi

IMG_0643

Yoğun sivilce ve akne giderilmesinde başarıyla iltihabı kurutan Meyan Köklü ürünler ile bu probleme son veriyoruz. Meyan Kökü çok eski tarihlerden beri sağlık alanında kullanılır. Bir çok hastalığa şifa olduğu gibi cildinize de şifa kaynağıdır. Hücre yenilenmesine sebep olur.Aktif sivilceleri kurutarak leke bırakmadan cildi temizler. Meyan kökü içerdiği maddeler sayesinde ciltteki kan dolaşımı hızlanır,oksijen gidişi çoğalır. Cildiniz çok kısa bir sürede Meyan Kökü Doğal Terapisi ile güzelleşir, parlaklık kazanır ve bir daha sivilce oluşumunu engeller.Cilt analizi yapıldıktan sonra yaşa uygun, cilt tipine uygun öneriler verilmektedir. Adım adım doğal yöntemler ile buhar ve sıkma işi yapmadan sivilce köklerini dezenfekte ederek kaybolmasına yardımcı oluyoruz. Seans süresi müşteriye göre değişmektedir.

  • Güneş, Yara, Hamilelik Lekelerinin Giderilmesi

IMG_0605

Lekelerin bir çoğu özellikle bıyık üstü, yanak, kaş ortası, burun üstü, alın, çene, boyun kenarları, el üstü ve sırtta görülmektedir.Leke konusunda önce dikkatli bir muane şarttır.Nedenini öğrendikten sonra iyi huylu bazen kötü huylu leke vakalarını uzmanınız tarafından öğrenerek ayrıntılı bir şekilde bilgilendirileceksiniz. Ofiste yapılan işlemlerde mineral özlü peeling, mini dermabrazyon-cihaz kullanmadan üstü tabakanın  arınıp, ölü hücrelerden temizlenmesidir.Güneş, yaşlılık, hamilelik lekerinin yanı sıra akne üzerinde de uygulanılabilir bir yöntemdir. İnatçı lekelerde buz terapisi de uyguluyoruz.Doğal meyvelerden hazırlanmış buzlar ile lekeleri dondurarak,kan dolaşımını hızlandırarak lekeleri minimuma indiriyoruz. Bu uygulama kolay ve pratiktir.Seans sonrası herhangi bir kabuklanma ve kızarma görülmez.

  • Yaşlanmaya Karşı Yüz Masajı

ayurveda_facial

Doğal ürünlerle ve hakiki bitki yağlarıyla yapılan yüz masajı cilde genç ve ipeksi bir görünüm vermektedir. Yüz masajında kan dolaşımı hızlanıyor,kasların aşağı sarkması, göz kapaklarında torbalanmaların başlanması, çizgilerin biraz daha derinleşmesi, bütün bu saydıklarımız yaşlanmanın belirtileridir. Bu yaşlılık kabusundan kurtulmak için programlı bir şekilde uzman ellerde akupunkturlu yüz masajı cildin daha genç kalması ve daha uzun süre güzel kalması için yüz masajınıza zaman ayırmanız gereklidir. Hindistan, Himalaya’dan getirdiğimiz 4.000 yıllık felsefeye dayalı organik ürünlerle 50 dk’lık yüz masajı 1.seanstan sonra size hayretlere düşürüyor. Masaj sonrası cildinize uygun seçilmiş sıklaştırıcı maskeler sıcak ve soğuk uygulamalar ile terapiyi bitirmiş oluyoruz. Profesyonel Yüz Masajı  Şems Arslan tarafından yapılmaktadır.

Saç Bakım Terapisi

  • Saç, Kirpik, Kaş Dökülmelerinin Giderilmesi
  • Saç Sedefi için Doğal Ürünler
  • Ayurvedik Saç Bakımı

 

Son Yazılar